KONST / Litografier / Färglitografi 13384662
nr 1338 4662
Eusebio Sempere
(1923-1985), Spanien
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 44/125. Motivet: 45x44 ca
Eusebio Sempere, spansk konstnär född 1923, död 1985.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:01:45
500 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr